sobota 14. prosince 2013

Medvědí dárečky

Ve středu na mě ve schránce čekalo oznámení o balíčku, který na mě čeká na poště. Vydala jsem se tedy na poštu a cestou přemýšlela, kdo mi co posílá. Na poště bylo znát, že je před vánocemi, fronta jak na maso. Jakmile jsem viděla balíček, bylo mi jasné, od koho je. Od kamarádky Evičky, byly to takové malé vánoce. Celou cestu jsem se těšila až balíček otevřu. Nevěřili by jste, co vše se ukrývalo v takové malé krabičce. Krásné srdíčkové ozdoby, dřevěné srdíčka, úžasný polštář s motivem medvídků a krásné medvídkové ozdoby. Jeden medvídek byl větší a dva maličkatí. Evička mi potom prozradila, že jsou až ze Švýcarska. Měla jsem z balíčku velkou radost a nemohla jsem se dočkat až budu na chalupě, jak si dárečky nadekoruji. Než nastala chvíle cesty na chalupu, přibyl k ozdobám další medvídek. Tentokrát mi ho dovezl manžel. Dneska jsme koupili stromeček a dostala jsem krásné větve. Nejdříve jsem chtěla větve nazdobit perníčky, ale nakonec jsem větve nazdobila medvídky. Doma jsem měla ještě čtyři z loňska. Medvídků není nikdy moc. Rija7 komentářů:

 1. Jaruš moc pěkný dáreček:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásní medvídci:-) a ještě jsou darovaní:-) Klidnou a pohodovou neděli. Zuzana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzanko děkuji, medvědi jsou moje slabost.

   Vymazat
 3. Jaruš jsou to moc krásné ozdobyčky,radost musí být ohromná :-). Pa Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, radost mám velkou, medvídky prostě patří ke mě. Moc mě těší, že všichni moji blízcí to berou. Krásnou adventní neděli

   Vymazat
 4. Ahoj, Rijo! No u nás je to na poště úplně stejný masakr, který se před vánoci mění v naprosté peklo... jsme spádová pošta a to je fakt děs... dárečky jsi dostala krásné, medvídci až ze Švýcarska, krásná rarita! A moc jim to na větvičkách sluší! Krásnou adventní neděli, L.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásní medvídci.Moc zdravím a přeji hezkou neděli.Věra

  OdpovědětVymazat