pondělí 8. října 2012

Medvídkový


Za poslední týden se mi rozrostla sbírka medvídků o tři krásné medvídky. Medvídka s bílou mašlí jsem dostala od kamarádky, medvídka s hnědou mašlí od manžela a medvědici v bílých šatičkách jsem si koupila minulý týden v úterý v Jihlavě.

A aby těch plyšáků nebylo moc, tak přidám fotky chlupatých mazlíčků. Z Betynky začíná být kočiččí slečna a ten svůj zvědavý čumák strčí skoro všude. No a Micka ta má spoustu práce s miminem. Tím, že zbylo jediné kotě, tak se z malého válečku stal docela pěkný pucík. Doufám, že než příjde pořádná zima bude běhat. Moc vám děkuji za krásné komentáře. které pokaždé potěší. Přeji krásný večer Rija8 komentářů:

 1. To je ale plyšáku, ať živých či vycpaných. Bílá medvědice mi připomíná Betynku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Rijo, to je tak roztomilý "zvěřinec". Sbírka méďů i kočiček se mi moc líbí (a k tomu ten starý psací stroj - dokonalý poklad). ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vivi moc děkuji za návštěvu. Psací stroj je opravdu poklad. Manžel mi na něm skládal básničky, když jsme spolu chodili.

   Vymazat
 3. Medvídci a kočičky to by bylo něco pro mé děti. Eliška už několik let touží po kočičce, nechce na vánoce nic jiného. A já se ptá...přežije kočička se 3 dětmi, z toho se 2 autisty, 3 křečky a s Betynkou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amelko, mohla by si zvyknout, ale nevím zda by si Betynka zvykla na kočičku. Nela naše kočky bere a hrají si společně, alë chvíli to trvalo než si kočky na ni zvykly.

   Vymazat
 4. Tedy tady je ale krásných zvířátek :o) Martina

  OdpovědětVymazat
 5. Kočičky jsou krásné.Jaruško,máš na mém blogu dáreček.

  OdpovědětVymazat