pondělí 14. ledna 2013

Bílá, bílá, bílá

Přeji krásný sněhový večer. Včera večer začalo drobounce sněžit a dneska to u nás vypadá jako v pohádce o Sněhové královně. Všude bílo a krásně. Bohužel nemám vyfoceno, protože jsem se zdržela v práci a než jsem došla domů, byla tma a to už toho moc nevyfotím. I přes opětovný blázinec, jsem měla krásný den, i když jsem si to původně vůbec nemyslela. MInulý týden se mi podařilo konečně sehnat nádherný svícen po jakém sním už hezky dlouho a dokonce za příjemnou cenu. Jenže ouha, přijela jsem na chalupu, položila svíčku, zapálila a po chvilce jsem zjistila, že příliš mnoho vosku stéká na jednu stranu. No jak by ne, když svícen vypadal, jak když jde stařeček z hospody. To bylo zklamání a ještě větší, když jsem zjistila, že nemám účtenku. Jenže za pokus to stojí a tak jsem po pracovní době vyrazila pokusit se svícen vyměnit. Naštěstí prodavačka neměla problém a k mému opravdovému štěstí měli ještě jeden a naštěstí byl rovný. A další bílou barvou je pro dnešní den Nelinka. Tu dneska čekala koupel, protože ve středu jdu opět z medvěda udělat pejska. Po těch blátivých dnech už koupel potřebovala jak sůl. Jenže než jsem stihla slečnu vyblejsknout, tak čumák ztratil barvu. Stihla se mrška nažrat a zmáčet v misce s vodou. Dneska se vůbec nechtěla fotit a než se mi ji podařilo zastihnout v klidové poloze, tak stihla rozházet celou postel. Jako obvykle po koupeli trucuje. Přeji vám ničím nerušený krásný večer. Rija5 komentářů:

 1. Taky u nás konečně napadal sníh. Včera chumelilo skoro celý den. Konečně leden jak ma být. Zdravíme na konec světa.

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, pes v posteli! :-) Kdo by to byl řekl! :-))) Taky nevím, proč jsme jí vlastně kupovali pelíšek.

  OdpovědětVymazat
 3. A u nás bez jediné vločky! Svícen máš krásný, mám jeden podobný, ale na užší svíčky .-) K Nelince není co dodat. Je to krásná bílá kulička ♥
  Hezké dny.
  evice

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Rijo, tak jsem ti to tady omrkla a musím říct, že jsem se smála skoro nahlas - zvažuješ, jestli pléd zvládneš? Vtipné! Jsi s háčkem přebornice! Co nejdřív napíšu mail a pak se do ní můžeš pusti!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný svícen! taky mám ráda bílé jednoduché věci!

  OdpovědětVymazat